kandydatów

Etat Pakowacz ręczny

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/5297
OBOWIĄZKI:
konfekcjonowanie (przepakowywanie) towarów stanowiących własność kontrahenta Zleceniodawcy z opakowań zbiorczych (palet bądź kuwet) do dedykowanych danemu produktowi opakowań, oraz ich ważenie lub kompletowanie, umieszczenie etykiety produktowej na opakowaniu dedykowanym oraz innych czynności niezbędnych dla uzyskania efektu umożliwiającego dalszą dystrybucję poszczególnych towarów; umieszczanie przygotowanych partii towaru w opakowaniach dedykowanych na paletach, następnie zabezpieczanie palet folią stretch oraz umieszczanie palet na naczepie samochodu transportującego towar. Umowa zlecenie, 160 h/mc
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

dokładność, punktualność, umiejętność pracy w zespole oraz chęć i gotowość do intensywnej pracy.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie