kandydatów

Etat Lider zespołu testów oprogramowania

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lider zespołu testów oprogramowania
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/5315
OBOWIĄZKI:
Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za-codzienny nadzór nad działaniami zespołu QA oraz całościowo za działania testowe dopasowane do wymogów Klienta, rozwiązuje problemy oraz zapewnia pełną funkcjonalność zespołu;-tworzenie planów testów oraz koordynacja planowania wyznaczonych działań; -testowanie produktów tworzonych dla Klientów niezależnie oraz w ramach zakresu programu testowego;-utrzymuje kontakt ze wszystkimi zaangażowanymi stronami (inżynierami, analitykami biznesowymi, menadżerami projektu) będąc filtrem kontaktu w określaniu ogólnej strategii działań; -nadzoruje, zarządza i przeprowadza proces Scrum;-spełnia wymogi i standardy zgodnie z Quality Management System (system zarzadzania jakością); -oprócz roli przywódczej przeprowadza działania testowe oraz przygotowuje raporty osiągnięć zespołu; -utrzymuje wysoki standard tworzonego oprogramowania poprzez odpowiednie metodologie testowe; -identyfikuje potencjalne problemy, z jakością oraz przewiduje metody ich rozwiązania;-wykorzystuje różne metody testowe w zależności od typu produktu;-przeprowadzanie testów zgodnie z dokumentacją dostarczoną przez Klienta;Wysokość wynagrodzenia nie mniej niż 15 000 PLN brutto
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: mile widziane wyższe. Doświadczenie zawodowe: mile widziane min 2 lata doświadczenia w obszarze testów oprogramowania;Umiejętności: -doświadczenie w realizacji projektów oraz wykorzystania narzędzi systemowych niezbędnych do weryfikacji potrzeb biznesowych projektu;-doświadczenie pracy przy wykorzystaniu narzędzi testowych takich jak HP QC, Jira (GreenHopper), RALLY, Fiddler lub równoważnych; -doświadczenie w pracy z wykorzystaniem technologii zwinnych. -znajomość HTML, XML, XSL, CSS, XPath, ASP.Net, Java Script; -techniczne zrozumienie systemów IT;-doskonała zdolność do rozwiązywania problemów oraz umiejętności analityczne; -znajomość systemów testowania manualnego i automatycznego; -doskonała znajomość cyklu testowania oprogramowania; -zdolność do zarządzania potencjalnie różnorodnymi potrzebami klientów, akcjonariuszy, oraz wyższego szczebla zarządu; Znajomość języków obcych: - komunikatywna znajomość języka angielskiego, zarówno w pisaniu i mówieniu jest koniecznością;-znajomość dodatkowego języka będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 15 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie