kandydatów

Etat Menedżer ds. projektów i programów

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Menedżer ds. projektów i programów
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/5313
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie projektu w oparciu o struktury HSBC Project Managementu oraz Global Transformation, - ścisła współpraca z Programme Managerami, Senior Project Managerami i Global Portfolio Managementem w celu dostosowania projektu do regulacji zgodnych ze strategią, wartościami oraz zachowaniami w Grupie HSBC,- promowanie oraz branie odpowiedzialności za jakość projektu,- identyfikacja i udostępnianie wymagań zasobów projektu,- planowanie i skuteczna optymalizacja planu w celu maksymalizacji korzyści i minimalizacji ryzyka,- proaktywny monitoring realizacji projektów, aby skutecznie identyfikować zagrożenia/problemy/zależności powstające w całym cyklu życia projektu,- współpraca i budowanie pozytywnych relacji biznesowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Przynajmniej 15 lat doświadczenia w pracy, doskonała umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów; umiejętność pracy pod presją czasu; doskonała znajomość obsługi komputera (MS Office, narzędzia do zarządzania projektami); kwalifikacje w zarządzaniu projektami - PMP, komunikatywna znajomość j. angielskiego

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 20 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie