kandydatów

Etat Koordynator handlowy

Firma: EKOPLON miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy ambitnym zespołem, który wykorzystując wyłącznie polski kapitał konkuruje na polskich i zagranicznych rynkach rolnych. W związku z rozbudową struktur handlowych poszukujemy kandydatów na stanowisko.

Koordynator handlowy

Teren działania to województwa małopolskie, śląskie i opolskie

Zakres zadań:
  • realizacja założonych celów sprzedażowych produktów paszowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • działania akwizycyjne
  • współtworzenie ofert produktowych i cenowych,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • wprowadzanie zamówień, raportowanie wyników pracy
  • współpraca z innymi działami w tym min. środowisku naukowym
Poszukiwane kompetencje:
  • min. 2 letnie doświadczenie handlowe,
  • umiejętności sprzedażowe
  • znajomość zasad zarządzania sprzedażą oraz negocjacji
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz relacji biznesowych
  • znajomości pakietu Microsoft Office
  • prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • praca w strukturze rozproszonej
  • znajomość specyfiki handlowej branży rolnej
  • wykształcenie zootechniczne
  • doświadczenie w pracy w firmach o podobnym profilu
Oferta:
  • praca w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowania
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • udział w procesie rozwoju rozpoznawalnej marki
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, tablet i telefon
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej obejmującej Pracownika i jego Rodzinę

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 26-07-2021
Wyświetleń: 219