kandydatów

Etat Osoba sprzątająca

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Osoba sprzątająca
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/5027
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie lokali mieszkalnych przeznaczonych na świadczenie usług związanych z najmem krótkoterminowym. Dyspozycyjność do pracy również w weekendy. Praca 160 godzin w miesiącu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: dobra organizacja pracy, odpowiedzialność , dokładność
Uprawnienia: skrupulatność, utrzymanie ładu w obiekcie

Wymagania inne:

umiejętność pracy samodzielnej oraz pracy w zespole, wysoka kultura osobista, zaangażowanie w pracę, solidność i uczciwość w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie