kandydatów

Etat Recepcjonistka / Recepcjonista

Firma: Centrum Medyczne Damiana Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Centrum Medyczne Damiana zatrudni osobę na stanowisko:

Recepcjonistka / Recepcjonista
Kraków

Centrum Zdrowia Psychicznego

Zadania:
  • rezerwacja i rejestracja usług medycznych;
  • rozliczanie usług medycznych;
  • zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi Pacjenta.
Oferujemy:
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji;
  • zatrudnienie w wymiarze 1/2 lub pełnego etatu;
  • elastyczne godziny pracy (system zmianowy w tygodniu);
  • pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze.
Wymagania:
  • nastawienia na jakość obsługi Pacjenta;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - min. B1
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym.