kandydatów

Etat Psycholog

Firma: Centrum Medyczne Damiana Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Psycholog
Kraków

Centrum Zdrowia Psychicznego - Centrum Medyczne Damiana

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe psychologiczne;
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy psychologicznej/psychoterapeutycznej;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana;
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej;
  • elastyczny system zatrudnienia (dogodne dni i godziny pracy);
  • pracę w komfortowych warunkach;
  • regularne superwizje zespołowe
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie konsultacji psychologicznych;
  • prowadzenie psychoterapii indywidualnej/ par/ rodzin (przy założeniu ukończenia min. 2 roku szkolenia psychoterapeutycznego);
  • możliwość prowadzenia konsultacji seksuologicznych/ neuropsychologicznych/ diagnostycznych;
  • współpraca zespołowa z lekarzami psychiatrami i psychologami;
  • udział w superwizjach Zespołu;
  • możliwość współpracy przy projektach
  • prowadzenie dokumentacji psychologicznej wg. obowiązujących standardów w firmie.