kandydatów

Etat Pracownik wypożyczalni samochodów

Firma: Náhradné vozidlo s.r.o. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 5205525, z dnia 2021-07-21

Náhradné vozidlo s.r.o.

Szukamy pracowników do nowych oddziałów w Polsce w branży wypożyczalni samochodów. Jesteśmy firmą z dynamicznym rozwojem. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej informacji na temat współpracy.

Pracownik wypożyczalni samochodów

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Wypożyczalnia samochodów szuka nowych pracowników na terenie Polski.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. "B" i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność
  • uczciwość
  • rzetelność i dobra organizacja pracy
  • niekaralność
  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

Oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę zlecenie, działalność gospodarcza
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe oraz możliwość wypracowania wysokich premii miesięcznych
  • elastyczny grafik, dostosowany do dostępności pracownika - możliwość pogodzenia pracy z nauką
  • możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze klienta
  • pracę w oparciu o nowoczesną flotę pojazdów
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia z nowoczesnych technik sprzedaży

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-07-2021
Wyświetleń: 212