kandydatów

Etat Kasjer / Kasjerka

Firma: Grupa Inter Cars miejsce pracy: Kraków

Oddział Inter Cars w Krakowie poszukuje zmotywowanych kandydatów do pracy na stanowisku:

Kasjer / Kasjerka
Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
Twoje przyszłe zadania:
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych (gotówkowe, bezgotówkowe)
  • Wystawianie dokumentów sprzedaży oraz rozliczanie klientów
  • Bieżący monitoring należności
  • Sporządzanie raportów kasowych
  • Sprawdzanie listów przewozowych
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy
  • Utrzymanie wysokiego poziomu satysfakcji klientów
Od Kandydata oczekujemy:
  • Doświadczenie w obsłudze klienta i/lub obsłudze kasowej
  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Sprawne poruszanie się po środowisku MS Office
W zamian otrzymasz od Nas:
  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę z możliwością nawiązania długotrwałej współpracy
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników
  • Bogaty pakiet szkoleń specjalistycznych, językowych, indywidualnie dobranych
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer
  • Zniżkę na asortyment dostępny w ofercie firmy