kandydatów

Etat Inżynier Automatyk

Firma: Silgan White Cap Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Niepołomice

Ogłoszenie numer: 5175558, z dnia 2021-07-15

Posiadając osiemnaście zakładów produkcyjnych w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Azji, Silgan Closures jest wiodącym na świecie producentem zamknięć metalowych, plastikowych i kompozytowych. Są one stosowane do wrażliwych na tlen, pakowanych próżniowo i aseptycznie produktów spożywczych oraz napojów niegazowanych. Silgan Closures jest częścią Silgan Holdings Inc. USA

Inżynier Automatyk

Miejsce pracy: małopolskie / Niepołomice

Opis stanowiska

  • Diagnostyka i programowanie sterowników PLC
  • Nadzór nad systemami wizyjnymi
  • Projektowanie układów automatyki
  • Programowanie sterowników przemysłowych i przemienników częstotliwości
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych w zakresie automatyki, wprowadzanie modyfikacji sprzętowych i programowych
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną i eksploatacyjną oraz bieżące prowadzenie dokumentacji
  • Udział w tworzeniu specyfikacji technicznych pod kątem nowych uruchomień i automatyzacji procesów produkcyjnych
  • Udział w projektach związanych z usprawnianiem procesów produkcyjnych, nowymi uruchomieniami linii produkcyjnych
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami i serwisami
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowana automatyka i robotyka, elektronika
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata
  • Umiejętność programowania sterowników PLC S5/S7 i paneli HMI (Siemens)
  • Znajomość sieci przemysłowych Profibus/Profinet
  • Doświadczenie przy pracy z robotami przemysłowymi
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Umiejętności analityczne oraz dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  •  Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Możliwość kreowania i realizacji samodzielnych projektów dotyczących optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • Rynkowe wynagrodzenie oraz szeroki pakiet benefitów.

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dopłaty do urlopu
  • dofinansowane posiłki