kandydatów

Etat Technolog - Kosztorysant (branża stalowa)

Firma: Unihut S.A. miejsce pracy: Kraków

Firma UNIHUT S.A. posiadająca wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku, działająca w branży: mechanicznej (konstrukcje stalowe i obróbka), energetycznej i elektrycznej poszukuje pracownika na stanowisko:

Technolog - Kosztorysant (branża stalowa)
Miejsce pracy: Kraków

 Zakres zadań:

  • Tworzenie kosztorysów ofertowych
  • Sporządzanie kalkulacji procesów produkcyjnych i wycen produktów – konstrukcje stalowe
  • Wyliczanie kosztów materiałowych, czasu operacji i kosztów roboczogodzin
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej
  • Stały kontakt z działem Produkcji
  • Prowadzenie ewidencji otrzymanych zapytań ofertowych
  • Opracowanie kosztorysów ofertowych i powykonawczych w ścisłej współpracy z Wydziałami Spółki
  • Współpraca z kosztorysantami Spółki  w branży mechanicznej jak również obróbki skrawaniem

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wykształcenia średniego technicznego
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomości programu AutoCad 2D/3D
  • Umiejętności tworzenia kalkulacji kosztorysowej
  • Umiejętności czytania i wykonywania dokumentacji technicznej
  • Umiejętności pracy w zespole oraz bardzo dobrej organizacji pracy
  • Zaangażowania, samodzielności i kreatywności
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Co możemy Ci zaoferować ?

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego przy ambitnych projektach i samorealizację
  • Pracę w doświadczonym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (wczasy pod gruszą, ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną bony świąteczne, dofinansowanie do przedszkoli)