kandydatów

Etat Blacharz / Izoler / Warsztatowiec

Firma: Enki Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

ENKI Sp. z o.o. to prężna innowacyjna firma realizująca projekty inwestycyjne dla przemysłu, a także prace w zakresie montażu przemysłowego. Dla wzmocnienia naszego zespołu do pracy stałej na terenie Krakowa poszukujemy osoby na stanowisko:

Blacharz / Izoler / Warsztatowiec
Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
  • Wykonywanie izolacji ciepłochronnych i zimnochronnych,
  • Wykonywanie rozkrojów i zarabianie blach cienkościennych,
  • Prefabrykacja kapturów, elementów pocienień, dekli,
  • Wykonywanie kształtek oblachowania dla rur, trójników, kolan, innych elementów rurociągów o małych,,Średnicach do DN350 oraz rur i komponentów o średnicach do 3m.
  • Prefabrykacja i montaż elementów oblachowania izolacji wymienników i maszyn,
  • Montaż elementów izolacyjnych i oblachowania.
Wymagania:
  • Znajomość rysunku technicznego oraz dokumentacji technicznej,
  • Doświadczenie zawodowe warsztatowca minimum 3 lata,
  • Umiejętność wykonywania szkiców z natury i rozkrojów dla blach,
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • Wysoki stopień gotowości do podjęcia pracy od zaraz,
  • Doświadczenie i profesjonalizm,
  • Doświadczenie i wiedza w zakresie swojej specjalności, doświadczenie przy wykonywaniu montażu linii technologicznych będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę przy realizacji skomplikowanych projektów w kraju i na świecie,
  • Solidne wdrożenie do pracy i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań i zaangażowania,
  • Miłą atmosferę pracy i możliwość poznania różnych gałęzi przemysłu.