kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka wsparcia sprzedaży

Firma: VanKing Celkar Group Sp. z o.o. miejsce pracy: Niepołomice

DOŁĄCZ DO WIKINGÓW!

Nasza firma, to fantastyczna załoga zgranych i kompetentnych ludzi. Każdy jest tak samo ważny, niezależnie od zajmowanego stanowiska, bo wierzymy, że tylko wspólnie możemy zdobyć to, czego nie zdobył jeszcze nikt. Dlatego przykładamy ogromną wagę do doboru osób do naszej załogi.

Specjalista / Specjalistka wsparcia sprzedaży
Miejsce pracy: Niepołomice
Zakres obowiązków:
  • Wsparcie i ścisła współpraca z Przedstawicielami handlowymiw zakresie:
    • przygotowywania ofert
    • umawiania wizyt
    • tworzenia planu wizyt
    • praca z CRM
    • sporządzanie notatek dokumentujących ustalenia handlowe z klientem
  • Analiza wyników przypisanych klientów i współtworzenie planów działań sprzedażowych (około 10-15 % czasu pracy)
  • Pozyskiwanie klientów (nawiązywanie wstępnego kontaktu z potencjalnymi klientami) (około 30% czasu pracy)
Czy szukamy właśnie Ciebie? Tak, jeśli:
  • Masz minimum 2 lata doświadczenia w pracy z klientami przez telefon (call center, sprzedaż, obsługa klienta itp.)
  • Biegle korzystasz z pakietu MS Office (szczególnie excel, Outlook)
  • Masz bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Doskonale organizujesz pracę i dotrzymujesz terminów
  • Interesujesz się motoryzacją (mile widziane osoby z doświadczeniem/wykształceniem z zakresu automotive, albo osoby hobbistycznie związane z motoryzacją)
  • Jak coś robisz, to z pełnym zaangażowaniem
  • Jesteś skrupulatny/a i rzetelny/a
Oferujemy:
  • Stabilna, długoterminowa współpraca - nie szukamy kogoś na chwilę. Jesteśmy zgraną paczką i szukamy kogoś kto do nas dołączy na długo
  • Rozwój - Dostęp do firmowego know how, szkoleń, ludzi otwartych na dzielenie się wiedzą, artykułów, wyników badań
  • Świetna atmosfera pracy - u nas jest luźna, wesoła atmosfera, młodzi ludzie pełni humoru
  • Zarobki i podwyżki w oparciu o wzrost kompetencji i badanie wynagrodzeń rynkowych – doceniamy rozwój
  • Podstawa wynagrodzenia +atrakcyjny system premiowy – doceniamy osiągane wyniki
  • Elastyczne godziny – pracę zaczynamy zazwyczaj między 8:00 a 9:00, ale u nas można się dogadać tak, by połączyć pracę z życiem prywatnym
  • Komfortowe biuro
  • Pyszna, włoska kawa z rana
  • Prywatna opieka medyczną oraz możliwość zakupu pakietu dla Twoich najbliższych
  • Dofinansowanie pakietu sportowego oraz możliwość zakupu karty dla rodziny
  • Bycie fair – w pandemii nikomu nie zmniejszyliśmy wynagrodzenia, nie było żadnych redukcji