kandydatów

Etat Kierowca z prawem jazdy kat. C+E

Firma: Marcin Wartak Usługi Transportowe - MaWaUT miejsce pracy: Jerzmanowice

Ogłoszenie numer: 5086884, z dnia 2021-07-06

Marcin Wartak Usługi Transportowe - MaWaUT

Usługi Transportowe - MaWaUT - firma transportowa specjalizująca się w intermodalnym transporcie kontenerów

Kierowca z prawem jazdy kat. C+E

Miejsce pracy: małopolskie / Jerzmanowice

Opis stanowiska

Poszukiwany kierowca z uprawnieniami prawa jazdy kat. C+E. Jazda ciągnikiem samochodowym DAF (duża kabina). Pojazdy zadbane w dobrym stanie technicznym. Pobierania kontenerów na stacjach przeładunkowych w Sławkowie lub Dąbrowie Górniczej. Jazda z reguły w Polsce, czasami na Łotwę lub Czechy.

Wymagania

  • Planowanie jazdy z punktualnymi dostawami.
  • Znajomość dyrektywy dot. czasu pracy kierowców (jazda bez nagminnych wykroczeń).
  • Dyspozycyjność, niekaralność - wymagane świadectwo pracy.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie w zależności od jazdy od 3 do 6 tys.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 06-07-2021
Wyświetleń: 202