kandydatów

Etat Specjalista ds. zamówień publicznych

Firma: TEATR KTO miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 5067726, z dnia 2021-07-05

Teatr KTO w Krakowie, Instytucja Kultury Miasta Krakowa

www.teatrkto.pl

Specjalista ds. zamówień publicznych

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Nr Ref.: 1/07/2021

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku Specjalista ds. zamówień publicznych odpowiada za realizację zadań nałożonych przepisami regulującymi udzielanie zamówień publicznych przez Teatr w tym m.in. ustawą Prawo Zamówień Publicznych, w szczególności:

  • Sporządza roczny plan zamówień publicznych oraz zamówień z zakresu działalności kulturalnej na podstawie szczegółowych zestawień przygotowanych przez komórki organizacyjne Teatru;
  • Odpowiada za prawidłowość udzielania zamówień publicznych oraz zamówień z zakresu działalności kulturalnej, w tym prawidłowość wyboru trybu zamówienia przez Teatr;
  • Publikuje ogłoszenia dotyczące zamówień publicznych oraz zamówień z zakresu działalności kulturalnej;
  • Udziela wyjaśnień i pomocy merytorycznej w zakresie procedur postępowania o udzielenie zamówienia publicznego oraz zamówienia z zakresu działalności kulturalnej pracownikom komórek wnioskujących oraz ściśle współpracuje z tymi komórkami w zakresie przeprowadzenia postępowań o zamówienie publiczne oraz zamówienie z zakresu działalności kulturalnej;
  • Prowadzi rejestr zamówień publicznych, w tym rejestr zamówień z zakresu działalności kulturalnej;
  • Bierze udział w pracach komisji przetargowych;
  • Opracowuje, kompletuje i przechowuje oryginały dokumentów związanych z przeprowadzonymi postępowaniami o udzielenie zamówień publicznych oraz zamówień z zakresu działalności kulturalnej zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami;
  • Sporządza roczne sprawozdanie o udzielanych przez Teatr zamówieniach publicznych oraz sprawozdanie o udzielanych przez Teatr zamówieniach z zakresu działalności kulturalnej;
  • Przygotowuje projekty zarządzeń w zakresie procedur zamówień obowiązujących w Teatrze.

Wymagania

Wymagania niezbędne:

  • Wykształcenie wyższe w rozumieniu przepisów ustawy - Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce z dnia 20 lipca 2018 r. - preferowane kierunki: prawo, administracja lub też studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych;
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w jednostkach zobowiązanych do stosowania ustawy Prawa zamówień publicznych od strony zamawiającego;
  • Znajomość procedur postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wynikających z przepisów Prawa zamówień publicznych, Kodeksu cywilnego i innych ustaw i rozporządzeń wykonawczych, w zakresie jaki wymagany jest praktycznym stosowaniem przepisów Prawa zamówień publicznych;
  • Znajomość Ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych oraz nowego Prawa zamówień publicznych obowiązującego od 01.01.2021 r. tj. ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych;
  • Biegła znajomość obsługi komputera, w tym praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook);
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i terminowość wykonywania zadań.

Wymagania dodatkowe:

  • Znajomość problematyki funkcjonowania instytucji kultury;
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, odpowiedzialność;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Wysoka kultura osobista.

Wymagane dokumenty:

  • Curriculum vitae (CV)
  • List motywacyjny uwzględniający nazwę stanowiska, o jakie ubiega się kandydat i na które prowadzony jest nabór.
  • Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesach rekrutacji, możecie Państwo w tym zakresie skorzystać z poniższej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przez mnie dokumentach aplikacyjnych przez Teatr KTO – Instytucją Kultury Miasta Krakowa, adres: ul. Krowoderska 74, 31-158 Kraków w celu realizacji procesów rekrutacji.”

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w samorządowej instytucji kultury w oparciu o umowę o pracę.
  • Zatrudnienie w wymiarze ½ etatu z perspektywą zwiększenia wymiaru czasu pracy.
  • Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji i rozwoju kompetencji zawodowych.
  • Zdobycie doświadczenia przy realizowanych projektach.
  • Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Pracę w nowej, atrakcyjnej siedzibie Teatru w Krakowie - Podgórzu.
  • Pracę w instytucji o unikatowym profilu działalności, łączącym teatr repertuarowy z teatrem w drodze, który realizuje wiele spektakli w Polsce i za granicą.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-07-2021
Wyświetleń: 275