kandydatów

Etat Doradca Klienta Audio-Video

Firma: Horn Distribution S.A. miejsce pracy: Kraków

Horn Distribution S.A. jest polską firmą dystrybucyjną działającą na rynku rodzimym, ale również w Szwajcarii, na Węgrzech i na Litwie. Od ponad 24-lat specjalizuje się w dystrybucji domowego i samochodowego sprzętu audio-video, oferując najbardziej liczące się i znane na świecie marki. W nowoczesny sposób dostarcza najlepszych i poszukiwanych rozwiązań sprzętowych i akcesoriów w zgodzie z trendami światowymi.

Doradca Klienta Audio-Video
Miejsce pracy: Kraków
Twój zakres obowiązków

Dołącz do nas i stań się osobistym doradcą naszych Klientów, sprzedając im wyjątkowy sprzęt najwyższej jakości, przekazując przy tym niezapomniane emocje.

Nasze wymagania
  • interesujesz się branżą audio - video i chcesz rozwijać swoje pasji do dobrego brzmienia
  • lubisz ludzi i rozmowy z nimi
  • chcesz poznać ich potrzeby i trafnie doradzić
  • jesteś aktywne ale i skuteczny w działaniu
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • poszukujesz rodzinnej stabilizacji ale i chcesz dopełnić lukę w wolnym studenckim czasie
To oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź zlecenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premie motywacyjne
  • pracę z produktem premium w dynamicznie rozwijającej się branży
  • pakiet szkoleń sprzedażowych i technicznych oraz jasną ścieżkę rozwoju
  • pracę w energicznym i przyjaznym zespole
  • pakiet benefitów firmowych takich jak: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna, opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, zniżki na firmowe produkty i usługi.
Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych, w zakresie szerszym niż wynika z przepisów prawa, w celu związanym z udziałem w niniejszej rekrutacji na stanowisko Doradca Klienta Audio-Video w firmie Audio Video Design Sp. z o.o.” Informacja o przetwarzaniu danych osobowych Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej: „Rozporządzenie”, informuję, że: Administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie Audio Video Design Sp. z o.o . z siedzibą w Warszawie 02-873, ul. Kurantów 34 (dalej: Spółka); Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celach związanych z prowadzeniem procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia oraz art. 6 ust. 1 lit a) jeśli przekaże Pani/Pan dane w szerszym zakresie niż wymagają tego przepisy prawa pracy oraz jeśli zechce Pani/Pan brać udział w przyszłych rekrutacjach; Podanie danych w oparciu o Pani/Pana zgodę jest dobrowolne i nie wpływa na proces rekrutacji. Wyrażona zgoda może zostać wycofana w każdej chwili. Jej wycofanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych należy kierować na adres mailowy gdpr (at) horn.eu; Odbiorcą Pani/Pana danych mogą być podmioty wspierające Spółkę w procesie rekrutacji ( firma Horn Distribution S.A., podmioty świadczące usługi IT, firmy świadczące usługi doradztwa personalnego ), podmioty z grupy kapitałowej Horn Distribution lub upoważnione organy państwowe; Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę przez okres realizacji celu, dla którego zostały zebrane, tj. prowadzenia rekrutacji, do okresu maksymalnie 6 miesięcy; Ma Pan/Pani prawo dostępu do Pana/Pani danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia lub ograniczenia; Ma Pan/Pani prawo wnieść skargę do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych), jeśli przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych przez Spółkę będzie naruszało postanowienia Rozporządzenia; Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania będzie skutkowała brakiem możliwości uwzględnienia Pana /Pani aplikacji w procesie rekrutacyjnym; Spółka nie planuje podejmować decyzji, które opierać się będą wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu, Pana/Pani danych osobowych oraz wywoływać wobec Pana/Pani skutki prawne lub w podobny sposób na Pana/Panią wpływać.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 01-07-2021
Wyświetleń: 212