kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: Etiuda Sp.j. miejsce pracy: Kraków

Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Kraków
Cel stanowiska oraz kierunek rozwoju:
  • Oferta skierowana jest do osób zainteresowanych tematyką księgowości oraz możliwością rozwoju w zakresie podatków i rachunkowości
  • Poszukujemy osób, które chciałyby związać się z firmą w dłuższej perspektywie
Zadania na oferowanym stanowisku:
  • Prowadzenie książki przychodów i rozchodów
  • Naliczenie amortyzacji
  • Przygotowanie deklaracji PIT oraz VAT
  • Zapewnienie właściwej koordynacji procesów księgowych i podatkowych, prawidłowego przepływu informacji i dokumentów finansowych
  • Bieżący kontakt z klientami obsługiwanych spółek
Nasze oczekiwania:
  • 1-2 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu książki przychodów i rozchodów - wiedza teoretyczna oraz doświadczenie praktyczne – warunek konieczny.
  • Mile widziane osoby, które miały okazję pracować w firmie świadczącej usługi księgowe (biura rachunkowe) lub w wewnętrznym dziale księgowości.
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.
  • Umiejętność planowania, organizacji pracy i ustalania priorytetów
Dodatkowe atuty:
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office
  • Znajomość programu Symfonia
  • Zdolności interpersonalne, czyli: dobra komunikacja i umiejętność pracy z klientem.
  • Znajomość j. angielskiego
Pracodawca oferuje:
  • Przyjazne środowisko oraz wysoka kultura pracy.
  • Zapewniony work - life balance oraz rozliczanie ewentualnych nadgodzin.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7.00 - 9.00).
  • Możliwość pracy hybrydowej (biuro / praca zdalna)
  • Przestronne i komfortowe biuro zlokalizowane w prestiżowym budynku biurowym.
  • Dodatkowe benefity, karta LuxMed lub karta Multisport.
  • Partnerstwo oraz duży kredyt zaufania.
  • Zapewnione wsparcie przełożonych oraz szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
Prosimy o dodanie w CV poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów: rekrutacji prowadzonych przez Etiuda Sp.J..”