kandydatów

Etat Junior Developer C# / .NET SQL

Firma: Elettric 80 Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Elettric80 jest światowym liderem w dziedzinie inteligentnych w pełni automatycznych systemów logistycznych. Główna siedziba firmy znajduje się we Włoszech. W Polsce ulokowany jest prężnie rozwijający się oddział inżynieryjny z siedzibą w Krakowie. Firma ma swoje oddziały również w USA, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Szwecji, Francji, Australii oraz Dubaju. Elettric80 znany jest na świecie głownie z bezobsługowych wózków widłowych sterowanych laserowo LGV, wysp paletyzujących oraz inteligentnych systemów zarządzania magazynem.

Aby sprostać rosnącym potrzebom automatyzacji procesów produkcyjnych na świecie Elettric80 Sp. z o. o. Kraków Polska poszukuje programistów na stanowisko:

Junior Developer C# / .NET SQL
Miejsce pracy: Kraków

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe (3 lub 5 letnie) techniczne
  • Mile widziane doświadczenie akademickie lub zawodowe w programowaniu w takich środowiskach jak: JAVA, C, C++, Python, V.B C# .NET, SQL
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, dodatkowe języki obce mile widziane
  • Prawo jazdy kategoria B
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Przygotowanie systemów zarządzania automatycznym magazynem WMS
  • Rozwój, dostosowywanie modułów C# do wymagań klienta: backend
  • Praca z SQL Server 2016+: zapytania, tabele, widoki, funkcje, procedury, optymalizacja
  • Implementacje i wdrożenia projektów u klientów w różnych lokalizacjach na całym świecie - delegacje w wymiarze ok. 150 dni w ciągu roku po odbyciu szkolenia
OFERUJEMY:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie (dodatkowe premie za pracę w delegacji oraz diety)
  • Praca w młodym, entuzjastycznym oraz wielokulturowym zespole
  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość zwiedzenia sporej części świata (Europa, Ameryka Północna i Południowa, Australia)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta fitness