kandydatów

Etat Specjalista ds. Kadr

Firma: Stowarzyszenie SIEMACHA miejsce pracy: Kraków

Stowarzyszenie SIEMACHA istnieje 27 lat. Prowadzimy placówki wsparcia dziennego, placówki całodobowe, poradnie terapeutyczne. Naszym celem jest wspieranie w rozwoju osobistym, niwelowanie deficytów i rozwijanie potencjału młodych ludzi. Działamy w obszarze edukacji. Od ponad 10 lat w duchu przedsiębiorczości społecznej prowadzimy obiekty sportowe w Krakowie, Tarnowie, Odporyszowie.

Specjalista ds. Kadr
Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników, wniosków urlopowych, opracowywanie harmonogramów pracy, uzgadnianie danych dotyczących czasu pracy w systemie enova,
  • monitoring wykorzystywania urlopów, raportowanie w tym zakresie, zgłaszanie nieprawidłowości w czasie pracy, dokonywanie kontroli czasu pracy,
  • rozliczanie przepracowanych godzin i dni ustawowo wolnych od pracy, dyżurów
    i wyjść prywatnych,
  • nadzór nad wykonywaniem wymaganych badań wstępnych, okresowych
    i kontrolnych przez pracowników, współpraca ze służbą BHP w tym zakresie,
  • ustalanie z zatrudnionymi spraw związanych z czasem wolnym od pracy, urlopami i zwolnieniami lekarskimi, opracowywanie korzystnych dla firmy planów urlopowych,
  • przygotowywanie umów o pracę i innych dokumentów związanych
    z zatrudnieniem oraz przygotowywanie projektów umów cywilnoprawnych,
  • prowadzenie i archiwizacja akt osobowych, danych osobowych osób zatrudnianych na umowę zlecenie, o dzieło - zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • zgłaszanie/wyrejestrowywanie osób zatrudnionych do ubezpieczeń w ZUS
    w obowiązujących terminach, prowadzenie uzgodnień z ZUS,
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu,
  • prowadzenie rejestrów regulaminów i regulacji wewnętrznych w zakresie spraw pracowniczych,
  • współpraca z instytucjami kontrolnymi podczas prowadzonych kontroli i audytów, przygotowywanie dokumentów do prowadzonych czynności kontrolnych, przygotowywanie odpowiedzi na protokoły pokontrolne w zakresie czasu pracy pracowników.
Opis kandydata:
  • wykształcenie wyższe/ preferowane kadrowe,
  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku kadrowym,
  • znajomość programu excell,
  • preferowana znajomość systemu enova,
  • efektywne planowanie zadań na stanowisku pracy,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • odpowiedzialność, niekaralność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pracę w zespole życzliwych i kompetentnych współpracowników,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • niezbędny sprzęt służbowy.
  • pakiet sportowy z dofinansowaniem socjalnym.