kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Schwinn Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Firma Schwinn Polska z siedzibą w Krakowie ul. Nad Drwiną 4 zajmująca się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych oraz aluminium poszukuje pracowników na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie towarów i surowców od dostawców i składowanie na regałach i paletach,
  • przygotowywanie produktów do produkcji
  • wyładunek towaru z samochodu
  • ewidencja i przygotowywanie dokumentów w systemie informatycznym,
  • dbałość o porządek i kontrola zgodności stanów magazynowych.

Wymagania:

  • samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność samodzielnej pracy, uczciwość, zaangażowanie
  • systematyczność, precyzja, łatwość w porozumiewaniu się i współpracy z innymi
  • mile widziane uprawnienia i umiejętność obsługi wózków widłowych

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • umowę o pracę