kandydatów

Etat Mistrz produkcji

Firma: ATT Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

ATT sp. z o.o. wiodący producent odwodnień ze stali nierdzewnej poszukuje kandydata na stanowisko:

Mistrz produkcji
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie podległym obszarem produkcji (10-15 osób)
  • Bieżące monitorowanie jakości i ilości wykonywanych produktów pod kątem obowiązujących norm i standardów
  • Nadzór nad realizacją harmonogramu produkcji, kosztów i prowadzonych zleceń
  • Stała współpraca z kierownikiem produkcji na rzecz poprawy efektywności, optymalizacji czasu pracy oraz ustalania norm stanowiskowych
  • Stałe podnoszenie jakości, dyscypliny pracy oraz kwalifikacji podległych pracowników

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników
  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność kierowania zespołem pracowników produkcyjnych
  • Gotowość pracy w systemie dwuzmianowym
  • Praktyczna znajomość metod spawania
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Zdobywanie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Premiowanie zależne od wyników pracy