kandydatów

Etat Barista

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Barista
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/3951
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta, tworzenie karty napojów, przygotowanie kawy specialty, organizacja eventów kawowych, przyjmowanie zamówień, utrzymanie wizerunku firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie średnie. Doświadczenie zawodowe: 1,5 roku w zawodzie jako barista, umiejętność obsługi urządzeń i maszyn gastronomicznych, umiejętnośc pracy z kawą specialty, znajomość różnych metod parzenia kawy i herbat, tworzenie karty napojów

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie