kandydatów

Etat Starszy specjalista ds. operacyjnych

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy specjalista ds. operacyjnych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/3947
OBOWIĄZKI:
-mapuje złożone procesy biznesowe do dalszej analizy-Określa, jak usprawnić istniejące procesy biznesowe oraz identyfikuje zadania wspierające wdrażanie nowych funkcji- Projektuje nowe funkcje/reguły biznesowe do wdrożenia, analizuje wpływ wdrożenia nowych funkcji i implementuje nowe funkcje-dokumentuje procedury i przedstawia obecne/nowe modele procesów i podejść interesariuszom-identyfikuje zewnętrzne i wewnętrzne zdarzenia biznesowe oraz opisuje wyzwalacze, które powodują działanie firmy i pożądane wyniki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: wyższe. Doświadczenie zawodowe: 8 lat doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie na stanowiskach związanych z monitorowaniem, projektowaniem i ulepszaniem procesów w przedsiębiorstwie. Umiejętności: umiejętność interpretacji danych biznesowych; rozumienie złożonych procesów biznesowych; znajomość koncepcji inżynierii procesów biznesowych i zastosowania jej; wysokie umiejętności komunikacyjne; zdolności analityczne; umiejętności planowania i prognozowania. Znajomość języków obcych: angielski, poziom znajomości: w mowie: zaawansowany, w piśmie: zaawansowany

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 12 875 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie