kandydatów

Etat Specjalista (w administrowaniu)

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista (w administrowaniu)
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/3986
OBOWIĄZKI:
Administrowaniepowierzonymi jawnymi i niejawnymi systemami teleinformatycznymi oraz systemami informatycznymi. Zapewnieniepierwszej linii wsparcia merytorycznego i funkcjonalnego dla użytkownika końcowego. Konfigurowanie urządzeń końcowych oraz dołączanie ich do stacji komputerowych. Prowadzenie dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej administrowanych systemów teleinformatycznych oraz opracowywanie i aktualizacja dokumentacji bezpieczeństwa w zakresie nowo wdrożonych i funkcjonujących systemów teleinformatycznych.Z PEŁNĄ OFERTĄ MOŻNA ZAPOZNAĆ SIĘ NA STRONIE RCIKRAKOW.WP.MIL.PL
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne; umiejętnośc konfigurowania sieci LAN oraz urzędzeń aktywnych. Podstawowa znajomość protokołu TCP, konfigurowania i zarządzania sprzętem komputerowym. Poświadczenie bezpieczeństwa ŚCIŚLE TAJNE. Znajomośc systemów operacyjnych windows - mile widziane.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie