kandydatów

Etat Menedżer mrm

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Menedżer mrm
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/3968
OBOWIĄZKI:
Niezależna ocena modeli używanych przez HSBC np. modeli ryzyka kredytowego, rynkowego, operacyjnego, model warunków skrajnych, itp.Przeprowadzanie analiz w celu oceny funkcjonalności zaproponowanych modeli oraz identyfikacji ograniczeń.Współpraca z innymi członkami zespołu IMR na świecie.Raportowanie do działu globalnego IMR, przygotowywanie updateów.Wspieranie oraz szkolenie nowych pracowników zespołu.Budowanie relacji z innymi zespołami, szczególnie członkami zespołu odpowiedzialnego za tworzenie modeli.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: matematyka
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, doświadczenie zawodowe ponad 6 lat, umiejętność analitycznego myślenia, wiedza z zakresu ryzyka, modeli statystycznych oraz matematycznych, uiejętność pracy w międzynarodowym zespole

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 13 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie