kandydatów

Etat Pracownik Gospodarczy

Firma: ASO Mercedes-Benz Jan Kosmowski miejsce pracy: Kraków

Nasza firma należy do najdłużej działających na rynku motoryzacyjnym w Krakowie. Od ponad 40 lat świadczymy

usługi na najwyższym poziomie, w połączeniu z bogatym doświadczeniem i codzienną pracą nad naszą firmą staramy

się osiągnąć doskonałość w naszej branży. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Gospodarczy
Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • Codzienne sprzątanie terenu wokół budynków firmy,
  • Sezonowe koszenie, grabienie odśnieżanie, sypanie solą,
  • Opróżnianie koszy na śmieci w obejściu budynku,
  • Podlewanie roślin na zewnątrz ASO.
  • Wykonywanie innych poleceń w ramach powierzonego zakresu obowiązków
Wymagania
  • Odpowiedzialność
  • Punktualność
  • Dokładność
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie.
  • Pracę na 1/2 etatu
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Informacja na temat przetwarzania danych osobowych