Etat Dyrektor zarządzający think tankiem o profilu edukacyjnym

Firma: Cavatina GW Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Do dynamicznie rozwijającego się projektu non-profit koncentrującego się na szkolnictwie

i edukacji poszukujemy:

Dyrektor zarządzający think tankiem o profilu edukacyjnym

Opis stanowiska:
  • kompleksowe zarządzanie think tankiem o profilu edukacyjnym
  • uzgadnianie celów z zespołem
  • poszukiwanie kontaktów z uczelniami i ośrodkami badawczymi na świecie
  • nawiązywanie kontaktów oraz relacji i reprezentowanie think tanku
  • rozwój badawczy zespołu, zarządzanie badaniami
Wymagania:
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem, w tym zespołem badawczym w zakresie badań społecznych
  • umiejętność interdyscyplinarnego myślenia
  • poziom znajomości języka angielskiego minimum C1
  • umiejętność sprawnego pisania i redagowania tekstów w j. angielskim
  • odpowiedzialność, pracowitość i samodzielność w działaniu
  • umiejętność rozmowy z ekspertami i zdolność do podtrzymywania z nimi kontaktów
  • mile widziane doświadczenie w dziedzinie popularyzacji nauki, publikacje naukowe
  • wykształcenie wyższe humanistyczne lub społeczne
Oferujemy:
  • udział w ambitnym przedsięwzięciu
  • stabilne warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie