kandydatów

Etat Office Manager

Firma: EuroClean Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 4940848, z dnia 2021-06-14

EuroClean Polska Sp. z o.o. jest liderem branży systemów uzdatniania i dezynfekcji ciepłej wody użytkowej w Polsce. Sprzedajemy rozwiązania dla przemysłu i własne systemy i urządzenia, poparte perfekcyjnym serwisem. Jedną z wartości naszej firmy jest zespół ludzi, dla których praca jest przyjemnością i pasją.

Office Manager

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Organizacja pracy biura
  • Wystawianie faktur, rozliczanie przelewów przychodzących, imoprowanie wyciągów bankowych, obsługa modułu kasa/bank,  prowadzenie kadr w programie OPTIMA, ewidencja faktur kosztowych, wprowadzanie przelewów do banku, przygotowywanie dokumentów księgowych dla biura rachunkowego, ścisła współpraca z biurem księgowym
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • Koordynacja działań administracyjno - organizacyjnych
  • Zarządzanie informacjami oraz korespondencją
  • Wspieranie Managerów w realizacji codziennych obowiązków
  • Dbanie o zaopatrzenie firmy w niezbędne materiały biurowe
  • Inne, zlecone prace administracyjno - biurowe

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość programu OPTIMA – warunek konieczny
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku- warunek konieczny
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów
  • Umiejętności analitycznego oraz szybkiego i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Sumienność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office i urządzeń biurowych
  • Prawo jazdy kat. B oraz j. angielski – dodatkowe atuty

Oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00
  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-06-2021
Wyświetleń: 215