kandydatów

Etat Młodszy specjalista ds. marketingu

Firma: ADEVEREST sp. z o. o. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 4925300, z dnia 2021-06-11

ADEVEREST sp. z o. o.

W AdEverest tworzymy kreatywne i skuteczne kampanie marketingowe dla małych i średnich firm.

Młodszy specjalista ds. marketingu

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Jako ADEVEREST postawiliśmy sobie za idee stworzenie agencji marketingu internetowego, której najważniejszym celem będzie projektowanie i wdrażanie nowatorskich kampanii PPC. Muszę przyznać, że wychodzi nam to całkiem nieźle, bo grono naszych zadowolonych klientów ciągle się powiększa i potrzebujemy nowych osób dla których SEM to coś więcej niż tylko praca.

Jeśli na myśl o tworzeniu kampanii marketingowych przebierasz nogami, wiesz co to jest Google AdS (kiedyś AdWords) i SEO i jesteś fanatykiem analityki internetowej to znaczy, że bardzo dobrze trafiłeś i to właśnie Ciebie szukamy!

Wymagania

Idealnie pasujesz do ADEVEREST jeśli:

  • Chcesz się rozwijać w obszarze marketingu internetowego
  • Charakteryzuje Cię wytrwałość
  • Masz lekkie pióro
  • Twoją cechą jest kreatywność.
  • Potrafisz zastosować zdobytą wiedzę w praktyce
  • Posiadasz zdolność analitycznego myślenia
  • Chcesz się ciągle rozwijać.

Oferujemy

Nie masz jeszcze doświadczenia? Nie przejmuj się.

  • Nauczymy Cię tworzyć i zarządzać kampaniami Google Ads i Facebook Ads
  • Nauczymy Cię podstaw SEO
  • Nauczymy Cię monitorować i optymalizować kampanie
  • Nauczymy Cię Analizować i udoskonalać prowadzone kampanie za pomocą Google Analytics
  • Nauczymy Cię tworzyć raporty wraz z podsumowaniem działań prowadzonych kampanii