kandydatów

Etat Główny Specjalista ds. Inwestycji

Firma: Chemobudowa Kraków S.A. miejsce pracy: Kraków

Chemobudowa - Kraków S.A. to dynamicznie rozwijająca się Spółka o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym w kraju i na rynku niemieckim, poparta 71-letnią historią działalności.

Obecnie poszukujemy osób do pracy w zawodzie na następujące stanowisko:

Główny Specjalista ds. Inwestycji
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za procedury administracyjne w zakresie procedowania pozwolenia na budowę, pozwolenia na użytkowanie, ZDMK, Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie, PGW Wody Polskie, gestorami mediów PGE, PSG, WMK, Orange, planowania przestrzennego, warunków zabudowy, ochrony środowiska.
  • Przygotowywanie dokumentów, wniosków, umów, zawiadomień potrzebnych do uzyskania opinii, warunków, decyzji administracyjnych, koniecznych dla realizacji projektu deweloperskiego.
  • Opracowywanie harmonogramów realizacji przygotowania inwestycji deweloperskich.
  • Kontrola jakości i terminowości kontrahentów: biur projektowych, inspektorów nadzoru, inżynierów innych specjalności, wykonawców robót.
  • Aktywny udział w procesie przygotowania i realizacji projektu mieszkaniowego wielorodzinnego na wszystkich jego etapach.
  • Analiza i ocena jakości rozwiązań projektowych.
  • Analiza ryzyk związanych z rozwiązaniami projektowymi, materiałów i technologii budowlanych, decyzjami administracyjnymi, umowami.
  • Kontrola procesu realizacji inwestycji, prowadzenie narad koordynacyjnych na budowie.
  • Kontrola harmonogramu rzeczowo-finansowego oraz wydatków ponoszonych w ramach projektu inwestycyjnego w tym opiniowanie przerobu.
  • Opracowywanie umów, zleceń, protokołów oraz innych dokumentów na potrzeby realizacji projektu deweloperskiego.
  • Raportowanie do Dyrektora ds. Inwestycji o aktualnym stanie projektu i możliwych zagrożeniach.
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy m-y innymi ofertowania, wykonawczym.
  • Utrzymywanie i budowanie relacji z osobami kluczowymi dla projektu.
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne - kierunki budowlane lub pokrewne.
  • Minimum 10 - letnie doświadczenie zawodowe w realizacji projektów mieszkaniowych wielorodzinnych po stronie dewelopera na każdym etapie przygotowania i realizacji.
  • Znajomość procedur administracyjnych dotyczących realizacji projektów deweloperskich.
  • Znajomość zagadnień dotycząca realizacji budowy.
  • Doświadczenie w przygotowywaniu umów przedwstępnych, deweloperskich, przyrzeczonych.
  • Doświadczenie przygotowywaniu umów o prace projektowe, w kontaktowaniu robót budowlanych.
  • Wiedza z zakresu prawa budowlanego, norm, warunków technicznych, zasad odbioru robót budowlanych.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność pracy zespołowej, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.
  • Uczciwość, samodzielność, zaangażowanie, wysoka motywacja do pracy.
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się Spółce.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji przez udział w szkoleniach.
  • Dofinansowanie do pakietów medycznych.
  • Szeroki zakres świadczeń z funduszu socjalnego (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do kolonii dzieci, paczki mikołajowe, świadczenie Bożonarodzeniowe).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami