kandydatów

Etat Frontend Developer (React)

Firma: Power Media miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Frontend Developer (React)
Miejsce pracy: Kraków Nr ref.: FDR/KRK/KJ

Oferta dotyczy pracy w międzynarodowej firmie, która dostarcza rozwiązania IT z dziedziny telekomunikacji oraz bezpieczeństwa publicznego. Z ich produktów korzystają policjanci, strażacy, wojsko, służby specjalne, firmy transportowe i energetyczne na całym świecie. Firma tworzy technologie, które ich klienci nazywają swoją linią życia. Ich platformy technologiczne w dziedzinie komunikacji, oprogramowania, wideo i usług pomagają klientom pracować bezpieczniej i wydajniej. Wykorzystaj swoją pasję, potencjał i pomóż nam rozpocząć nową erę bezpieczeństwa publicznego

Projekt: Produkt firmy, który dostarcza zaufane systemy bezpieczeństwa na światowym rynku. Projektuje, rozwija i produkuje zaawansowaną sztuczną inteligencję, analitykę wideo, oprogramowanie i sprzęt do sieciowego zarządzania wideo, kamery do monitoringu i rozwiązania dotyczące kontroli dostępu, które pomagają zmienić sposób interakcji ludzi z ich systemami bezpieczeństwa. Rozwiązania te zostały zainstalowane w tysiącach lokalizacji klientów, w tym w kampusach szkolnych, systemach transportu, ośrodkach zdrowia, obiektach publicznych, infrastrukturze krytycznej, więzieniach, fabrykach, kasynach, lotniskach, instytucjach finansowych, obiektach rządowych i sprzedawcach detalicznych.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie nowoczesnych aplikacji internetowych wykorzystując React, koncentrując się na użyteczności, responsywności, konfiguracji i prezentacji danych za pomocą wizualizacji
  • Współpraca z projektantami UX

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie
  • Ponad 2-letnie doświadczenie z JavaScript (lub podobną technologią)
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w React (lub podobnych)
  • Doświadczenie i znajomość struktur danych, algorytmów i projektowania oprogramowania
  • Znajomość najlepszych praktyk inżynierii oprogramowania, w tym środowisk kompilacji i testów automatycznych (znajomość usługi Azure DevOps jest dodatkowym atutem)
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego

Firma oferuje:

  • Długofalową, bezpośrednią współpracę(nie outsourcing) w oparciu o umowę o pracę
    Komfortowe warunki pracy (nielimitowany dostęp do napojów, świeże owoce, miejsca do gry w piłkarzyki, biura wysokiej klasy, miejsce parkingowe)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szeroką ofertę zniżkową w placówkach kulturalnych i punktach usługowych,
  • Dostęp do centrum odnowy biologicznej
  • Imprezy integracyjne, także wyjazdowe, między innymi: paintball, park linowy, wycieczki górskie, SPA
  • Roczny system podwyżek i bonusów motywacyjnych
  • Możliwość dofinansowania edukacji, kursy języków obcych
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju
  • Dofinansowanie do sekcji sportowych (narciarska, wakeboarding itp.)
  • Dodatkowe udogodnienia dla członków rodzin: półkolonie dla dzieci, pikniki rodzinne i inne
  • Bogate zaplecze socjalne: kuchnie z ekspresami do kawy i telewizorami, rest room’y, stołówki i lunch bar na miejscu
  • Boisko do siatkówki i miejsce do grillowania obok biura
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne i dentystyczne dla pracowników i ich rodzin
  • Brak dress code
  • Dla osób spoza województwa małopolskiego – pakiet relokacyjny
  • W obecnej sytuacji pandemii praca odbywa się w pełni zdalnie*

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować się używając adresu e-mail: iod@ifirma.pl. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie przepis Kodeksu Pracy (art.22 1) a danych wykraczających poza zakres wynikający z przepisu podstawą będzie Twoja zgoda.Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Przewidywane kategorie odbiorców danych: zespół rekrutacyjny oraz kadra decydująca o zatrudnieniu. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.