kandydatów

Etat Technik serwisu / Inżynier serwisu

Firma: PKE Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

PKE Polska Sp. z o. o. należy do wiodących firm w Polsce, zajmujących się planowaniem i realizacją kompleksowych projektów niskoprądowych, telekomunikacyjnych i elektrycznych oraz obsługą serwisową w obiektach komercyjnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej.

Aktualnie do naszego oddziału w Warszawie, Krakowie, Szczecinie i Wrocławiu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Technik serwisu / Inżynier serwisu
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

Serwis, konserwacja i uruchomienia systemów teletechnicznych (systemy sygnalizacji pożarowej, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, systemy kontroli dostępu, systemy telewizji przemysłowej),

Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne o kierunku: elektrotechnicznym, elektronicznym, automatycznym, elektrycznym lub pokrewnym,
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność, zaangażowanie i chęć uczenia się,
  • Komunikatywność oraz zdolność budowania dobrych relacji z ludźmi,
  • Prawo jazdy kat B,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Oferta skierowana jest również do absolwentów szkół technicznych, którzy chcieliby zdobyć i rozwijać doświadczenie zawodowe w branży.
Oferujemy:
  • Udział w realizacji dużych i ciekawych projektów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach oraz projektach,
  • Umowę o pracę, pakiet socjalny,
  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Szanse na podnoszenie kwalifikacji, dalszy rozwój i awans wewnątrz organizacji.
Więcej informacji na temat działalności Naszej firmy znajdą Państwo na stronie internetowej pod adresem: www.pke.at/pl