kandydatów

Etat Pracownik Porządkowo - Gospodarczy

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Kraków

Pracownik Porządkowo - Gospodarczy
Miejsce pracy: Kraków

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

Pracownik Porządkowy / Gospodarczy

Miejsce pracy: Kraków

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Nr tel.: 886 188 318

Lub zostaw kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
  • Długotrwałe zatrudnienie - TERMINOWE WYPŁATY!
  • Umowa zlecenie
  • Praca w systemie zmianowym (elastyczny grafik)
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Dodatki, premie, bonusy
  • Wsparcie i szacunek!
Zadania:
  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług utrzymania czystości, prace porządkowe, gospodarcze na obiekcie sportowym.
Oczekujemy:
  • Nastawienie na stałą pracę
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki