kandydatów

Etat Pracownik Obsługi Klienta w Restauracji Pracowniczej

Firma: ISS Facility Services Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

People make places
Pracownik Obsługi Klienta w Restauracji Pracowniczej

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Opis stanowiska:
  • Sprzedaż posiłków i artykułów spożywczych
  • Wydawanie posiłków
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Dbanie o estetykę serwowanych potraw
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy
  • Wsparcie pracowników w codziennych czynnościach
Wymagania:
  • Aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne
  • Wysoka kultura osobista
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego
Oferujemy:
  • Szkolenia wprowadzające
  • Umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym
  • Pracę w systemie zmianowym godz. pracy 6:00-14:00, 11:00-19:00, 22:00-6:00 (pon-nd)
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w nowoczesnej restauracji
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku