kandydatów

Etat Pomocnik operatora maszyn

Firma: Pfluger Koperty Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 4900724, z dnia 2021-06-08

Zajmujemy się produkcją specjalistycznych opakowań i kopert. Z naszych produktów korzystają ludzie w całej Europie. Należymy do szwedzkiego koncernu Bong. Nazywamy się Pfluger Koperty. Możesz nas znaleźć w Krakowie na ul. Zawiłej 56.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Pomocnik operatora maszyn

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Mechaniczne przezbrojenie maszyn pod kolejną produkcję kopert
  • Obsługa maszyn i nadzór nad ich pracą
  • Korekty i proste naprawy maszyn
  • Dbałość o jakość wytworzonych produktów
  • Dbanie o porządek i przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy

Wymagania

  • Posiadanie zmysłu technicznego i lubienie pracowania z maszynami
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek
  • Dyspozycyjność do pracy na pełny etat w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6), sporadycznie soboty (dodatkowo płatne)
  • Wykształcenie mechaniczne lub pokrewne (mile widziane)
  • Doświadczenie w pracy na produkcji przy maszynach (mile widziane)

Oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat

  • Zarobki od 4200 zł brutto/m-c (w tym premia frekwencyjna)

  • Możliwość awansu na Operatora maszyn/Mechanika

  • Możliwość wieloletniego, stabilnego zatrudnienia

  • Szkolenie oraz opieka doświadczonego pracownika

  • Możliwość pracy w nadgodzinach (dodatkowo płatnych)

  • Prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę z możliwością dołączenia rodziny

  • Współfinansowanie karty Multisport

  • A także dodatkowe pieniądze na wakacje, święta i imprezy integracyjne

  • Parking samochodowy i rowerowy przed firmą

  • Praca w Krakowie: łatwy dojazd liniami 114, 178, 201, 204, 233 – przystanek Zawiła