kandydatów

Etat Inżynier wsparcia sprzedaży

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku i dostęp do nowych technologii !

Podejmij współpracę w renomowanej firmie z 100 letnim doświadczeniem w branży

automatyki przemysłowej.

Inżynier wsparcia sprzedaży
Kraków
Oferujemy:
  • możliwość nabrania doświadczenia w zespole ekspertów
  • cotygodniowe szkolenia produktowe z działem technicznym
  • umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie podstawowe
  • premie kwartalne (KPI oraz wynik zespołowy)
  • dodatek do dojazdów 200 PLN co miesiąc
  • kartę Multisport
  • pakiet medyczny Lux Med.
  • dostęp do platformy szkoleniowej UDEMY
  • dofinasowanie do studiów 50 %
  • finansowanie kursu językowego w 100 %
Zadania:
  • kontakt B2B z Klientami w obszarze automatyki przemysłowej
  • dobór rozwiązań dla Klientów w obszarze automatyki
  • realizacja zamówień Klientów
  • wspieranie zespołu inżynierów sprzedaży
  • praca w systemie SAP
Oczekujemy:
  • wykształcenie inżynieryjne – warunek konieczny (automatyka i robotyka, mechatronika, elektronika)
  • znajomości jęz. angielskiego na poziomie B2
  • zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • prawo jazdy kategorii B
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47