kandydatów

Etat Kierownik Oddziału

Firma: DB Cargo Polska S.A. miejsce pracy: Skawina

Kierownik Oddziału

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.
DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Skawinie w obszarze Usług Bocznicowych.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie właściwej organizacji i bezpiecznych warunków pracy w podległym obszarze
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników w tym prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Nadzór nad dokumentacją pracowniczą, prowadzenie wymaganej dokumentacji oraz obsługa systemu kadrowo-płacowego
  • Nadzór nad pracą instalacji nawęglania i podawaniem paliwa (węgiel, biomasa)
  • Nadzór nad prawidłowym pobieraniem próbek handlowych i produkcyjnych paliwa (węgiel, biomasa)
  • Nadzór nad realizacją zadań i rzetelne prowadzenie rozliczeń
  • Współpraca z klientami (zewnętrznymi i wewnętrznymi)
  • Ciągłe doskonalenie procesów i procedur w obszarze Usług Bocznicowych

Profil kandydata

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z organizacją pracy na bocznicy kolejowej
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku kolejowym minimum 2 lata
  • Znajomość przepisów kolejowych i prawa pracy
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność delegowania zadań i samodzielnego podejmowania decyzji
  • Otwartość, orientacja na klienta
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Prawo jazdy kat B
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość instalacji i technologii nawęglania w elektrowni będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników
  • Dofinansowanie do studiów
  • Kursy Językowe
  • Pakiet Sportowy OKsystem
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą