kandydatów

Etat Specjalista ds. telesprzedaży

Firma: TRION Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy agencją pracy tymczasowej, która działa na rynku od 2018 roku. Zajmujemy się leasingiem i outsourcingiem pracowniczym. Specjalizujemy się w zatrudnianiu pracowników ze Wschodu (Ukraina, Białoruś, Rosja, Gruzja, Mołdawia itp.). W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. telesprzedaży
Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • telefoniczna sprzedaż usług firmy
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • regularne raportowanie wyników sprzedaży
  • realizację założonych planów sprzedażowych
  • umawianie spotkań, które będą odbywać Przedstawiciele Handlowi
  • współpraca z innymi działami firmy
Oczekiwania:
  • miły głos i nienaganna dykcja
  • doświadczenie w zakresie pracy w strukturach telemarketingu (sprzedaż i pozyskiwanie klienta)
  • zaangażowanie w działaniu, inicjatywa i samodzielność
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • biegłość w obsłudze komputera
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • gotowość i chęć doskonalenia swoich umiejętności oraz podnoszenia kompetencji zawodowych
To oferujemy:
  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie – mamy zgrany zespół i nasi pracownicy współpracują z nami od początku istnienia firmy
  • wynagrodzenie stałe oraz system premiowy, zależny od wyników sprzedaży
  • niezbędne narzędzia pracy
  • brak korporacyjnego zarządzania w firmie
  • wynagrodzenie 2200zł – 5000zł netto