kandydatów

Etat Operator Kapsułkarki / Tabletkarki

Firma: Wish Group miejsce pracy: Dobczyce

Firma WISH Group powstała w 2010r i zajmuje się produkcją oraz sprzedażą suplementów diety sygnowane marką Wish Pharmaceutical, Progress Labs, Alto Pharma.

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy Kandydata na stawisko:

Operator Kapsułkarki / Tabletkarki
Miejsce pracy: Dobczyce
Opis stanowiska
  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywania czynności,
  • Precyzyjne naważenie składników zgodnie z recepturą technologiczną oraz procedurami jakościowymi,
  • Obsługa urządzeń mieszających i produkcyjnych zgodnie z instrukcjami,
  • Przygotowywanie i uzupełnianie materiałów niezbędnych do produkcji,
  • Dbanie o higienę maszyn i pomieszczeń, a także o jakość wytwarzanych produktów,
  • Uzupełnianie raportów produkcyjnych,
  • Kompletowanie komponentów niezbędnych do produkcji poszczególnych asortymentów
  • Kontrola parametrów masy produktowej i jej zgodności ze specyfikacją wyrobu
  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywania czynności
  • Kompletowanie komponentów niezbędnych do produkcji poszczególnych asortymentów,
  • Kontrola parametrów masy produktowej i jej zgodności ze specyfikacją wyrobu,
  • Konfekcjonowanie, pakowanie oraz etykietowanie suplementów diety,
  • Utrzymywanie porządku w miejscu wykonywania pracy,
  • Czyszczenie maszyn,
  • Wymiana stempli,
  • Przygotowanie maszyny do kolejnej produkcji,
  • Przestrzeganiem procedur i przepisów BHP,
  • Utrzymanie wysokiej higieny pracy,
  • Rozładunku i sprawdzeniu towaru z dostaw,
  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywania czynności.
  • Nadzór na właściwym magazynowaniem towaru,
  • Przyjęcie i wydanie towaru z magazynu,
  • Kontrola stanów magazynowych.
Wymagania
  • Doświadczenie w pracy z maszynami mieszającymi, tabletkującymi, kapsułkującymi, linii do konfekcjonowania,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Aktualną książeczkę sanepidu,
  • Obsługa komputera,
  • Gotowości do pracy od zaraz,
  • Dokładności i sumienności,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Dobrej organizacji pracy,
  • Dyspozycyjność,
  • Uczciwość,
  • Lojalność,
  • Kreatywność,
  • Sumienność,
  • Zdolności manualne i mechaniczne,
  • Mile widziane doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku.
Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Praca w systemie jednozmianowym,
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • Praca w miłej atmosferze,
  • Możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji.
Prosimy o zamieszczenie na dokumentach klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (Administratorem danych zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) jest: Wish Group Tomasz Kaczmarczyk ul. Bluszczowa 17 a 30-439 Kraków

Administratorem danych osobowych pracowników, współpracowników i kandydatów do pracy jest Wish Group Tomasz Kaczmarczyk ul. Bluszczowa 17 a 30-439 Kraków. Dane przetwarzane są w celu rekrutacji i zatrudnienia i ich podanie jest obowiązkowe w zakresie określonym przepisami prawa pracy, w szczególności przez Kodeks Pracy. Dane nie są przekazywane żadnym nieuprawnionym odbiorcom, ani też do państw trzecich. Odbiorcami danych mogą być jedynie osoby i podmioty upoważnione do przetwarzania danych oraz uprawnione na podstawie przepisów prawa organy publiczne. Dane są przechowywane przez czas określony w szczególnych przepisach prawa. Osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, prawo ich uzupełniania i obowiązek zgłaszania administratorowi zmiany danych osobowych. Osoby, których dane dotyczą, mogą kontaktować się z Inspektorem ochrony danych we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem ich danych osobowych oraz mają obowiązek zgłaszać do Inspektora wszelkie incydenty i naruszenia dotyczące bezpieczeństwa danych osobowych do których przetwarzania są upoważnione. Dane kontaktowe IOD: Biuro@wishpolska.pl