kandydatów

Etat Murarz

Firma: Chemobudowa Kraków S.A. miejsce pracy: Kraków

Chemobudowa - Kraków S.A. to dynamicznie rozwijająca się Spółka o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym w kraju i na rynku niemieckim poparta 71-letnią historią działalności.

Obecnie poszukujemy osób do pracy w zawodzie:
Murarz
Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • prace murarskie,
  • prace ogólnobudowlane

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku murarza,
  • znajomość zasad bezpieczeństwa na budowie,
  • dyscyplina i umiejętność pracy w zespole,
  • badania lekarskie na wysokość na podstawie naszego skierowania.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stawka płacy zasadniczej od 21,00 zł/godz. brutto,
  • 50% dodatku za pracę w godzinach nadliczbowych,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia,
  • ubezpieczenia społeczne od całości wynagrodzenia,
  • szeroki zakres świadczeń z funduszu socjalnego,
  • odzież i obuwie ochronne,
  • możliwość rozwoju,
  • możliwość korzystania z dodatkowej opieki medycznej,
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami