Etat Specjalista ds. ofertowania i zamówień publicznych - Pracownik biurowy

Firma: CONTROL PROCESS S.A. miejsce pracy: Kraków

CONTROL PROCESS S.A. to firma prywatna działająca na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją inwestycji w systemie "pod klucz" w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce.
Grupa kapitałowa CONTORL PROCESS S.A. skupia kilkanaście spółek o profilu inżynieryjno-budowlanym obsługującym sektory ROPA I GAZ, ENERGETYKA, OCHRONA ŚRODOWISKA, PRZEMYSŁ I INFRASTRUKTURA.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. ofertowania i zamówień publicznych - Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • Analiza warunków uczestnictwa w postępowaniach przetargowych oraz zapisów SIWZ,
  • Przygotowywanie dokumentacji formalno-prawnej, cenowej, do postępowań przetargowych
  • Opracowywanie i składanie ofert przetargowych zgodnie z ustawą o Prawie Zamówień Publicznych,
  • Nadzór nad aktualnością dokumentacji firmowej niezbędnej do udziału w postępowaniach przetargowych,
  • Analiza i raportowanie wyników przetargowych,
  • Prowadzenie zestawień przetargów, porządkowanie i archiwizowanie dokumentacji związanej z postępowaniami przetargowymi
  • Składanie dokumentów i oświadczeń na wezwanie do Zamawiającego z zachowaniem wymaganego terminu
Wymagania:
  • Znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office ( Word, Excel, Outlook)
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy pod presją czasu,
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki i sumienność,
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność i umiejętność utrzymywania pozytywnych relacji
  • Łatwość nawiązywania kontaktów przez telefon
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę".

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów przyszłych rekrutacji.