kandydatów

Etat Starszy Konsultant ds. Kontaktu z Klientem

Firma: Columbus Energy S.A. miejsce pracy: Kraków

Columbus Energy S.A. jako lider na rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce, dostarcza nowoczesne abonamenty na słońce dostępne dla każdego domu w Polsce.

Szukamy ambitnych i zaangażowanych osób, gotowych do tego, by razem na nami tworzyć organizację, której celem jest satysfakcja naszych klientów.

Starszy Konsultant ds. Kontaktu z Klientem
Dołącz do naszego zespołu jeśli:
  • chętnie uczysz się nowych rzeczy #talent
  • chcesz pracować w firmie, która dba o swoich pracowników #troska
  • nie lubisz nudy #tempo
oraz:
  • masz doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów przez telefon
  • nie jest Ci obca telefoniczna sprzedaż
  • potrafisz interesująco przedstawić produkt
  • posiadasz dobrą dykcję
  • cechuje Cię komunikatywność
  • sprawnie posługujesz się komputerem
  • nie boisz się wyzwań
  • świetnie odnajdujesz się w pracy zespołowej
  • interesuje Cię branża OZE – dodatkowy atut!
Twoje zadania:
  • aktywne pozyskiwanie Klientów
  • telefonicznie umawianie spotkań dla naszych handlowców
  • aktualizacja grafików spotkań
  • planowanie trasy przejazdu handlowców
  • współpraca z innymi Działami firmy
Twoje osobiste korzyści
  • umowa o pracę na cały etat
  • bardzo atrakcyjny system premiowy :)
  • stabilne zatrudnienie
  • praca u lidera rynku branży OZE
  • przyjazna atmosfera
  • zdobycie cennego doświadczenia
  • możliwość rozwoju i awansu
  • opieka medyczna oraz Multisport
  • pełny komfort pracy w nowoczesnym biurze
  • owocowe poniedziałki i środy oraz codziennie pyszna kawa i herbata – bez limitu :)
  • *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Columbus Energy S.A z siedzibą w Krakowie przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 13 w celu realizacji obecnych procesów rekrutacji.
  • *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez firmę Columbus Energy S.A z siedzibą w Krakowie przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 13, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.
  • Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku zawartego w CV na poczet obecnych procesów rekrutacji.
  • Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku zawartego w CV na poczet przyszłych procesów rekrutacji.
  • Wyrażam zgodę na przesyłanie mojego CV pomiędzy podmiotami z grupy kapitałowej, do której należy Columbus Energy S.A oraz pomiędzy podmiotami współpracującymi z Columbus Energy S.A.

Pola z „* ” stanowią dobrowolne wyrażenie zgody, jednak niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art 6 ust 1 pkt a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Rozumiem, że:

Administratorem moich danych jest Columbus Energy S. A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 13. Dane zbierane są dla potrzeb obecnych procesów rekrutacji. Odbiorcami moich danych osobowych mogą być podmioty z grupy kapitałowej Columbus Energy S.A. oraz podmioty współpracujące. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, a także prawodo wniesienia skargi do organu nadzoru. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji, a po jego zakończeniu maksymalnie przez okres 1 roku albo do czasu cofnięcia zgody. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania moich danych osobowych skontaktuję się z Inspektorem Danych Osobowych pod adresem bok@columbusenergy.pl