kandydatów

Etat Pracownik Serwisu Sprzątającego

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Kraków

Pracownik Serwisu Sprzątającego
Miejsce pracy: Kraków

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

Kraków

Skontaktuj się tel.: 575 103 775

Zostaw nam kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ

Oferujemy:
  • Dobra, stabilna praca - UMOWA o PRACĘ! lub zlecenie,
  • PRACA: poniedziałek – sobota / dwie zmiany
  • Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne,
  • TERMINOWE WYPŁATY!
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego,
  • Szacunek i zrozumienie,
  • Elastyczny grafik
Oczekujemy:
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe,
  • Lub gotowość do podjęcia pracy dodatkowej,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Zadania:
  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług na obiekcie,
  • Utrzymanie czystości na obiekcie o wysokich standardach.

Pozostałe oferty pracy w firmie Dussmann Polska Sp.z o.o.
Etat Kierownik Obiektu w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Kraków 13-01-2023
Etat Technik Obiektu w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Kraków 25-10-2022
Etat Kierownik działu usług specjalistycznych w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Kraków 21-07-2022
Etat Technik Obiektu w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Kraków 08-07-2022
Etat Pracownik Utrzymania Czystości w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Kraków 31-05-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-05-2021
Wyświetleń: 237