Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
23

kandydatów

Etat Praca SPRZEDAWCA - SALON MEBLOWY, Kraków GD Profesja Kraków

Firma: GD Profesja miejsce pracy: Kraków

Dla naszego Klienta Salonu Meblowego, znajdującego się w Krakowie przy drodze wylotowej na Wieliczkę, poszukujemy 2 kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca - Salon Meblowy

Miejsce pracy: Kraków (blisko Wieliczki)

Zakres obowiązków:
- sprzedaż mebli w salonie meblowym: doradztwo i obsługa klientów
- współudział w tworzeniu oferty handlowej
- realizacja planów sprzedaży

Wymagania:
- b. dobre predyspozycje sprzedażowe najlepiej poparte doświadczeniem
- orientacja zawodowa
- otwartość, komunikatywność, optymizm
- b.dobre umiejętności personalne
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży mebli

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju zawodowego

Aplikując na stanowisko SPRZEDAWCA - SALON MEBLOWY, Kraków w firmie GD Profesja (Kraków) powołaj się koniecznie na portal pracy PracaKrakow.pl.