kandydatów

Zlecenie Specjalista ds. Klienta Biznesowego

Firma: Kancelaria Medius miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska: - kontakt telefoniczny i bezpośredni z klientem biznesowym oraz indywidualnym - negocjowanie warunków współpracy - realizowanie indywidualnych planów sprzedażowych Wymagania: - doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane osoby z doświadczeniem w branżach-finanse, sprzedaż bezpośrednia i telefoniczna, usługi dla klientów biznesowych) - wyższe wykształcenie lub w trakcie studiów - obsługa komputera (Ms Office, środowisko Windows) - wysokie zdolności interpersonalne i negocjacyjne , komunikatywność, dobra dykcja oraz umiejętność poprawnego posługiwania się językiem polskim - dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach od 8h do 16h Oferujemy: - pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie - możliwość zdobycia cennego doświadczenia - uzyskanie wiedzy z zakresu prawa, bardzo przydatnej w życiu codziennym - stałe wynagrodzenie: podstawa + prowizja+premie za wyniki indywidualne i grupowe - pakiet profesjonalnych szkoleń CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny proszę przesyłać poprzez serwis.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 11-01-2011
Wyświetleń: 1595